SLUŽBY,
které nabízíme

promo
img

Energetický audit

Energetický audit zahrnuje kalkulaci budoucích úspor založenou na redukci nákladů na energii. Přesnou a podrobnou analýzou zhodnotíme energetickou efektivnost aktuálního světelného systému.

img

Světlotechnický projekt

Světlotechnický projekt je neoddělitelnou součástí nové nebo rekonstruované stavby. Dovolte nám ho připravit pro vás!

Světelně technické hodnocení podléhá platným předpisům a technickým normám. Zohledníme celkovou situaci stavby, nejbližšího okolí, vnitřní dispoziční řešení, venkovní geometrii stavby a funkci využití vnitřních prostor.

img

Řešení na míru

Každý nový projekt je zhodnocený individuálně a následně se navrhne nejlepší kombinace LED modulů. Doporučíme Vám optimální počet a typ LED svítidel podle typu použití osvětlovaného prostoru.

img

Financování

Revitalizace bude financovaná z ušetřených nákladů získaných z úspor na energie v průměru 50-70 %.
Na základě DDK-LED auditu vypočítáme celkové úspory po snížení nákladů na elektřinu a odhadneme návratnost investice. Nové LED moduly splatíte v průměru za 3 – 5 let.

img

Flexibilní logistika

Zabezpečíme rychlou dodávku svítidel na místo montáže auty našeho strategického partnera DDK-LED. Interní logistika a vozový park jsou klíčem k naší flexibilitě a k rychlému dodání.

img

Profesionální montáž svítidel do výšky 16m

Nabízíme kompletní montážní práce ve spolupráci s naším partnerem DDK-LED. Vlastní moderní technika a vyškolený tým na práci ve výškách až 16m jsou nejlepším předpokladem pro rychlou a bezchybnou montáž.